Informacje Kontaktowe

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

NIAGARA PW Iwona Pietrowska

E-mail: iwonna40@o2.pl
Adres: ul.Senatorska 37 , 59-220 Legnica
Telefon: +48 781 807 424
Telefon: +48 607 807 424
(myjnia)
Telefon: +48 661 423 921
(skup złomu, czyszczenie suchym lodem)

Oferta i przedstawienie usług:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NIAGARA PW Iwona Pietrowska danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest NIAGARA PW Iwona Pietrowska z siedzibą w Legnicy, ul. Senatorska 37, 59-220 Legnica. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług NIAGARA PW Iwona Pietrowska oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.”

Oferta:
„Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od NIAGARA PW Iwona Pietrowska dotyczących jej oferty oraz ofert jej partnerów biznesowych poprzez wiadomości elektroniczne z wykorzystaniem adresu email podanego w formularzu, a także zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu przez NIAGARA PW Iwona Pietrowska oraz w celach promocji, reklamy i badania rynku.”

Kontakt telefoniczny:
„Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od NIAGARA PW Iwona Pietrowska dotyczących jej oferty oraz ofert jej partnerów biznesowych w szczególności poprzez połączenia telefoniczne lub sms z wykorzystaniem numeru telefonu podanego w formularzu, a także zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu przez NIAGARA PW Iwona Pietrowska oraz w celach promocji, reklamy i badania rynku.”

Mailing newsletter:
„Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od NIAGARA PW Iwona Pietrowska dotyczących jej oferty oraz ofert jej partnerów biznesowych NIAGARA PW Iwona Pietrowska poprzez wiadomości elektroniczne z wykorzystaniem adresu email podanego w formularzu, a także zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu przez NIAGARA PW Iwona Pietrowska oraz w celach promocji, reklamy i badania rynku usług„